דיו למדפסת ראשי רגילות מצב הזמנה פתיחת קריאת שרות הרשמה צור קשר דיו דיפו 360
שלום, אורח ... להרשמה לחץ כאן
חפש ראש דיו
חפש מוצר
פילטר למדפסות לייזר Dexwet DE2000 Dexwet

להגדלה לחץ על התמונה
לפרטים 03-6724842
פילטר למדפסות לייזר Dexwet DE2000
למניעת פליטת חלקיקים רעילים לאוויר ולנשימה ,
מתאים למחזור הדפסות של עד 70,000 דף או עד 12 חודשים (הקודם מבניהם )
לקוח יקר חובה להתקשר לפני הזמנה בכדי להתאים את הפילטר הנכון למדפסת שברשותך
 

מפרט:

DEXWET ® מודולרי הוא בצבע אפור (DE2000) 2P תוכן. מסננים זמינים, כמו גם בתוכן (DEX2000) 1pc שחור. לסנן Dexwet ® Professional מודולרי מאפשר כיסוי של מכונות עם פתחי מפלט גדולים מוארכים (במיוחד לשימוש בכל המחשבים של HP) או נוסף. בשל הגמישות של הצמדת מסננים מרובים לצד זה אפילו לכסות את יציאות פליטה בצורת L הוא אפשרי. Dexwet ® מודולרי הוא BAM ועופי להיבדק. חייו של Dexwet ® מודולרי הוא גם בהדפסה או כ 12 חודשים (תלוי בשימוש במדפסת) על 70,000 גולת כותרת נוספת היא חליפות של מוסיף המסנן מייצגת ניתן להחליף את המסנן מוסיף לאחר שימוש מבלי להסיר את המקרה בדרך הפשוטה ביותר. מצוידים בתכונות אלה מציעים מקצועי Dexwet ® מודולרי דרך הסגנון שלו ומצב ההפעלה תכליתי שלה היעיל,ש במדפסת)       

התקנת מסנן / פילטר
חשוב שהמסנן יהיה ממוקם מול יציאת האוויר. עם זאת, רבות מדפסות הלייזר  שבהם יש כמה פתחים, ולא בכל פתח יציאת אוויר. כדי למצוא את את פתח האויר הנכון אנא המשך כדלקמן:
1. קחו חתיכה קטנה של חוט דק. 
2. הדפיסו כמה עמודים כך שהמאוורר יתחיל לפעול. 
3. החזק את החוט מול הפתחים. 
4. כאשר החוט זז מהאוויר שיוצא סימן שמצאת את  פתח האוויר. אנא הדבק את המסנן לפתיחה הזאת.
                                            
מדפסות לייזר מסוכנות לבריאות!!!

היום,מדפסות נמצאות בכל מקום ואנחנו לא יכולים לדמיין את החיים במשרד ובבית בלעדיהן מחקרים שנעשו בין היתר ע"י גופים שונים ובניהם Nano control ( הקרן הבינלאומית לבדיקת אוויר בריא) והמשרד הפדראלי לאיכות הסביבה בגרמניה מוכיחים חד משמעית שהן עלולות לסכן את מי שנמצא בקרבתן.
המחקרים בדקו את איכות האוויר במשרדים ויעילות מערכות האוורור המשרדיות וגילו שהאוויר מזוהם בחלקיקי חומר זעירים(ננו חלקיקים)בשיעור גבוה .

מקור הזיהום הוא ממדפסות לייזר ומכונות צילום משרדיות וביתיות.
בכל מדפסת או מכונת צילום קיימים פתחי אוורור שאמורים לפלוט את חום המכונה החוצה , בפועל הן פולטות חלקיקי גז , וננו חלקיקי טונר (האבקה השחורה או הצבעונית)  שעלולים להוות סיכון בריאותי  הם יכולים להישאף ולחדור עמוק לתוך הריאות! הנזק האפשרי עלול להיות כל דבר החל מאלרגיה וגירוי של מערכת הנשימה ,דרך מחלות לב וכלי דם, פגיעה בדי.אן.איי הריאתי ועד לסרטן!!!!!

יש פתרון !!!!!!
 


Dio dipo משווקת ראשי דיו למדפסת , טונרים, מדפסות של כל היצרנים לפרטיים עסקיים במחירים ללא תחרות. בנוסף החברה מענקיה שירותי תמיכה ותחזוקה למדפסות לעסקים, חברות, מוסדות וארגונים תוך ניהול תחום ההדפסות בארגון. שירותינו כוללים בנוסף: מילוי דיו למדפסות, מילוי טונר, תיקון מדפסות, וכמובן שיווק והפצה של מגוון מדפסות ביניהן, מדפסת לייזר, מדפסת הזרקת דיו, מדפסת לייזר צבעונית ועוד...

החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
האתר נבנה ומתוחזק ע"י חברת לוגייט טכנולוגיות מספקת פתרונות אינטרנט מלאים
אחסון אתרים חנות וירטואלית