דיו למדפסת ראשי רגילות מצב הזמנה פתיחת קריאת שרות הרשמה צור קשר דיו דיפו 360
שלום, אורח ... להרשמה לחץ כאן
חפש ראש דיו
חפש מוצר
 תקנון האתר

שלום רב 

ברוכים הבאים לאתר חברת "דיו - דיפו" .

אתר זה הינו אתר מסחרי המשמש לצרכי מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט והינו שם רשום של חברת "דיו-דיפו" .כל מידע אשר מוצג באתר לרבות מידע אודות המוצרים באתר הינו רכושה הבלעדי של חברת "דיו-דיפו" . תקנון זה מנוסח בלשון זכר למעט נוחות הגולשים באתר ואין בכך לפגוע בבני המין אשר התקנון אינו מנוסח בלשונו. כאשר הנך מבצע פעולה של הזמנת מוצרים באתר הינך מצהיר כי קראת את תקנון האתר וכי לא תבוא בטענה או תביעה כנגד אחד או יותר מהגורמים הקשורים לפעילותו של האתר למעט הפרת הכללים המופיעים בתקנון . מנהלי האתר שומרת את הזכות לשנות את תקנון האתר לפי ראות עיניה ושיקולה הבלעדי ולא יינתן בכך פתח לטענה או תביעה כנגד החברה או גורמים הקשורים לניהול האתר .

תנאי התקנון :
שימושך באתר והזמנת המוצרים בו מהווים  הסכמה בלתי מותנית לתנאי התקנון.
למעשה שימושך באתר או הזמנת מוצרים מהווה הצהרה כי קראת ואישרת את התקנון וכי לא תבוא בטענה או תביעה כלשהי כנגד הגורמים הקשורים לפעילות האתר , למעט הפרת הכללים המופיעים בתקנון .

מחירון המוצרים :
תימחור המוצרים משתנה תדירות , והחברה שומרת לעצמה את הזכות לשנותו בכל עט וללא צורך בהודעה מוקדמת .

ביטול עסקה :
ע"פ חוק הגנת הצרכן ניתן לבטל עסקה עד 14 ימי עסקים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם. בעת ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי או פגם ייגבו דמי ביטול בשיעור של 7% .
*ביטול עסקה עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי או פגם לא יגבו דמי ביטול . יש לוודא שהמוצר יחזור עם אריזתו המקורית .
החברה שומרת לעצמה את הזכות לבדוק את המוצר בעט חזרתו , ולקבוע את מצבו ועמידותו בתנאי ההחזרה.
*לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: מוצרים שניתנים לשכפול או העתקה , טובין פסידין.
או מוצר מקורי אשר אריזתו המקורית ניפתחה או ניפגמה .

תנאי ביצוע הזמנה :
רק לאחר שחברת "דיו-דיפו" תאמת את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויחלו  תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת  שהם מצויים במלאי חברת "דיו - דיפו".כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.ישנם סיבות שונות העלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך .אם יחול שיבוש ו/או טעות חריגה או בתם לב בתיאור המוצר בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא חברת "דיו-דיפו" רשאית לבטל את רכישתך ולא תחוייב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת תתאפשר לצרכן לאסוף את המוצר באופן עצמאי או, שיחויב בגין משלוח לכתובת הנכונה. אנא הקפד למלא פרטים מדוייקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית .

תנאי תשלום :
באפשרותך לשלם במזומן שטרות ו/או בהעברה בנקאית ו/או באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין.  

* שים לב , משלוחים בדואר רגיל הם באחריות הלקוח בלבד .

אחריות :

חברת "דיו-דיפו" לא נושאת באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים . לעתים יתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה  לגבי אופיים,האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית,או כל שפה אחרת חלה על היצרנים ו/או היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם.יחד עם זאת חברת "דיו-דיפו" תפנה את הלקוח למוקדי התמיכה של החברה או היצרן יחד עם זאת חברת " דיו-דיפו" תנקוט בכל האמצעים כדי לפתור את הבעיות שהתעוררו ותאפשר לבטל עסקה ללא גביית דמי ביטול .בשום נסיבות לא תחול על חברת "דיו-דיפו" אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים,נזק מקרי,מיוחד ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, בכלליות האמור לעיל, לרבות ומבלי לפגוע ואו לדרוש דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר .במידה ובחרת לבצע התקנה כלשהי שלא מטעם חברת "דיו-דיפו"או ע"י בעל בר סמכא בתחום הרלוונטי תפוג האחריות למוצר הנרכש, מקום שיש בהתקנה לגרום נזק למוצר/לתוכנה .בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר מחברת "דיו-דיפו" לנהל את האתר כתקנו,לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא על חברת "דיו-דיפו" לבטל את ההתקשרות עם הקונים,כולם או חלקם, ללא גביית דמי ביטול ,בסעיף זה "כוח עליון"- משמעו לרבות תקלות מחשב,  תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני ."דיו-דיפו" שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

ניהול מלאים :
"דיו-דיפו" עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר המוצג על-ידי הספק המוכר אותו יימצא ברשותו של אותו ספק, או כי מציע השירות המוצג באתר מסוגל להעניקו. עם זאת, עלול להיווצר מצב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן המלאי של הספק או כי השירות איננו זמין במקרה כזה, תבוטל הזמנת המוצר/השירות וכספו של הזוכה, ככל ששולם, יוחזר לו.  

הגנת הלקוח:
דיו דיפו אינה עושה שימוש בפרטי הלקוח ואינה מעבירה את פרטי הלקוח לצד שלישי.

משלוחים:

משלוח בדואר רגיל בתוך 10 ימי עסקים (לא למדפסות ופקסים) ,
משלוח בדואר רשום מבוטח - (בתוך 5 ימי עסקים) 
משלוח באמצעות שליח בר"ג ,גבעתיים ,בני ברק ,ת"א (בתוך 5 שעות- רק לדיו וטונרים)
משלוח מהיר למדפסות ומוצרי מחשוב (2/3 ימי עסקים) עד לפתח הדלת (מבטיח שלמות מוצר)
איסוף עצמי מהחנות ברמת גן 

 

ובאשר להתחייבותינו באבטחת המידע : 
חברת " דיו-דיפו" עושה כל שביכולת בכדי להגן ולשמור על הנתונים אשר מוזנים באתר , תוך כדי מניעת כניסה לא מורשית למאגרי המידע שברשותינו .
חברת " דיו-דיפו" משקיעה את מירב המאמצים הפיזיים התכנולוגיים והאלקטרוניים כדי לאבטח את המידע המוזרם באתר.  חברת   " דיו-דיפו" שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל ולחייב ראשי דיו/טונרים  שהלקוח מחזיר מכיוון שהם לא תקינים (ראשי דיו שעברו מילוי  עצמי בבית הלקוח או ראשים לא תקינים מכל בחינה שהיא).
הלקוח מקבל על עצמו את האחריות המלאה שראשי הדיו יגיעו לחברה . במידה והמחסניות לא הגיעו מכל סיבה שהיא הלקוח יישא באחריות.
* הזיכוי עבור טונר הוא 40 ש"ח , ועבור ראש דיו 20 ש"ח .
תודה רבה  

וברכת קנייה נעימה

 

 

 

 

       

קטגוריותאתר מאובטח


Dio dipo משווקת ראשי דיו למדפסת , טונרים, מדפסות של כל היצרנים לפרטיים עסקיים במחירים ללא תחרות. בנוסף החברה מענקיה שירותי תמיכה ותחזוקה למדפסות לעסקים, חברות, מוסדות וארגונים תוך ניהול תחום ההדפסות בארגון. שירותינו כוללים בנוסף: מילוי דיו למדפסות, מילוי טונר, תיקון מדפסות, וכמובן שיווק והפצה של מגוון מדפסות ביניהן, מדפסת לייזר, מדפסת הזרקת דיו, מדפסת לייזר צבעונית ועוד...

החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
האתר נבנה ומתוחזק ע"י חברת לוגייט טכנולוגיות מספקת פתרונות אינטרנט מלאים
אחסון אתרים חנות וירטואלית