דיו למדפסת ראשי רגילות מצב הזמנה פתיחת קריאת שרות הרשמה צור קשר דיו דיפו 360
שלום, אורח ... להרשמה לחץ כאן
חפש ראש דיו
חפש מוצר
 שאלות נפוצות
 

מה זה תפוקת עמוד?

תפוקת עמוד זה המספר הכולל של דפים שניתן להדפיס עם ראש דיו או טונר  של מדפסת. עד כה, יצרני מדפסות השתמשו במגוון מתודולוגיות בכדי למדוד תפוקת מתכלים, מה שהפך את זה לקשה עבורך להשוות בין מותגים. לכן יצרני מדפסות  עבדו בשיתוף עם ISO בכדי ליצור סטנדרט חדש למדידת תפוקת עמודים. ISO אישר את הסטנדרט החדש להזרקת דיו (ISO)/IEC 24711) וטונר צבע (ISO/IEC 19798) למדידת תפוקת עמוד לפי מדפסת ומתכלה. הסטנדרט החדש הזה משלים את הסטנדרט לתפוקת טונר שחור-לבן ,   ISO/IEC   19752.

 

למה תפוקת דף סטנדרטי חשובה ?

 הסטנדרט לתפוקת דף יעזור לך לעשות החלטת רכישה עם ידע מוקדם להעריך באופן אובייקטיבי ומדויק את תפוקת המתכלה של המדפסת. הסטנדרט החדש של ISO  לתפוקת הזרקת דיו וטונרים מגדיר באופן ברור את המאפיינים שמשפיעים על התפוקה ומכילים ניתוחים סטטיסטיים מהימנים, כך שכל היצרנים יוכלו להשתמש באותה מתודולוגיה כאשר הם מודדים תפוקה. 

 

איך המבחנים מבוצעים?

הפירוט של ISO/IEC 24711  ו- 19798 קובע תנאים שתפוקת דף היא מוחלטת בשימוש בסוויטה של סטנדרטים, הדף מודפס בסביבה הניתנת לשליטה, עם הגדרות ברירת מחדל של המדפסת. בגלל שסביבת המדפסת יכולה להשפיע על תפוקת הדף, סביבת הבחינה נשלטת בטמפרטורה של  23.0C +/- 2.0C

סוויטת המבחן המפורטת ב- ISO/IEC 24712 מעוצבת בכדי לעבוד בנייר בגודל A4 או  8.5x11" . הסוויטה היא קובץ PDF המורכב מ- 4 דפים אופייניים של לקוחות ודף דיאגנוזה אחד אשר יודפס ע"י שימוש בגרסה הכי חדישה של תוכנת  PDF reader.

 

בכמה מתכלים ומדפסות משתמשים במבחנים?

מינימום של 9 מתכלים או קבוצת מתכלים נבחנים עד שהם מגיעים לסיום חייהם. זה מאפשר הערכה מהימנה של התפוקה המנובאת הממוצעת תוך הגדרת גבולות סטטיסטיים. הסטנדרטים המומלצים להשגת מתכלים מתוך מגוון של תאריכי יצור ואתרים למבחן.   

מינימום של 3 קבוצות מתכלים נבחנים על 3 מדפסות שונות כדי להימנע מדעות קדומות הקשורות לשינוי במדפסות. מספר זהה של קבוצות מתכלים רצים על כל מדפסת. 

 

למה תפוקות הדף רשומות כמערכת של מתכלה ומדפסת?   

תפוקת דף של ISO תמיד רשומות כמערכת של מתכלה ומדפסת. רושמים את התפוקה של הדף כמערכת המשקפת את ההבדלים בין מהירות מדפסת, צבע, טבלאות, שגרת תחזוקה, ותדירות שריפת החומר במודלים שונים של מדפסות.    

 

איך מחושבים תפוקות הדף?

תפוקת הדף המוצהרת של ISO חייבת להיות בטווח או מתחת ל- 90% טווח אמון של הממוצע. אם נבחנים 9 מתכלים, דף ה ISO המקסימלי מחושב כדלקמן:

תפוקת דף ISO = תפוקת דף ממוצע- (1.86*std dev of page yield/3)

 

למה אין תפוקת דף רשומה לפי המדפסת הספציפית שלי?

היצרנית תפרסם את תפוקת ה ISO של הדף לכל המוצרים החדשים שיוכרזו בעתיד.  

 

איך הסטנדרט הזה מתורגם לתמונות בגודל 10X15?

ה-   ISO/IEC 24712 מפורט עבור גודל נייר A4 או 8.5x11".  כרגע אין פירוט של תפוקת ISO   עבור הדפסות בגודל 10X15. קיימת ועדה חדשה של ISO שמתחילה לטפל בנושא זה.   

קטגוריותאתר מאובטח


Dio dipo משווקת ראשי דיו למדפסת , טונרים, מדפסות של כל היצרנים לפרטיים עסקיים במחירים ללא תחרות. בנוסף החברה מענקיה שירותי תמיכה ותחזוקה למדפסות לעסקים, חברות, מוסדות וארגונים תוך ניהול תחום ההדפסות בארגון. שירותינו כוללים בנוסף: מילוי דיו למדפסות, מילוי טונר, תיקון מדפסות, וכמובן שיווק והפצה של מגוון מדפסות ביניהן, מדפסת לייזר, מדפסת הזרקת דיו, מדפסת לייזר צבעונית ועוד...

החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
האתר נבנה ומתוחזק ע"י חברת לוגייט טכנולוגיות מספקת פתרונות אינטרנט מלאים
אחסון אתרים חנות וירטואלית